Thursday, September 10, 2015

Gudeer Suknie Ślubne

Ślub to ważne wydarzenie dla narzeczonych. Chcą na nim jak najlepiej wypaść i jak najlepiej wyglądać. Każda dziewczyna w tym szczególnym dniu chce być księżniczką w sukni ślubnej. Oczywiście kobieta musi na to wydarzenie wyglądać zjawiskowo i pięknie jak bogini, dla swojego narzeczonego nią jest codziennie - ale w ten dzień szczególny wygląd się liczy. Jej kreacja powinna być zatem elegancka, stylowa i dobrze leżeć, a zarazem nie krępować ruchów. Wszystkie bowiem oczy będą w dniu ślubu zwrócone na Panią Młodą i Pana Młodego. 

Trzeba więc atrakcyjnie i gustownie się prezentować. Suknia ślubna- gdzie ją kupić? Można więc ją nabyć w salonie z takimi kreacjami, pójść do krawcowej, żeby specjalnie dla nas uszyła, polecieć do Stanów Zjednoczonych lub do Francji po sukienkę od znanych i kultowych projektantów oraz ze sklepów internetowych - jednym z nich jest sklep Gudeer. Gdy już zdecydujemy się, gdzie kupimy suknię ślubną, warto zaznajomić się z kilkoma wskazówkami.

 Kreację tak wybierajmy, żeby komponowała się idealnie z nasza figurą, kolorem karnacji i żeby wyrażała nasz charakter. Dla miłośniczek tradycji polecana jest w stylu klasycznym, a nawet w stylu z minionej epoki, na przykład w stylu retro. Natomiast dla dziewczyn ceniących w życiu oryginalność i modernizm, polecana jest bardziej ekstrawagancka, wręcz awangardowa. Tylko trzeba pamiętać, żeby zachować pewien umiar i zbytnio nie popłynąć na fali oryginalności. Ślub to bądź, co bądź poważna sprawa i obowiązuje ślubna etykieta. Klasyczna czy awangardowa, jaka suknia ślubna jest dla ciebie? Wybierz już dziś.


Suknie ślubne ze sklepu Gudeer.
Blush Kolorowy bez ramiączek Sweetheart gorset koronki suknia ślubna...

Off the Hand ramię wykonany Ruched Długa suknia ślubna z szyfonu...Dość Tłoczenie Style Lace Top Długi Sheer Organza suknia ślubna z...

Sweetheart bez ramiączek w kolorze niebieskim paciorkami suknia ślubna...


Koronka Haftowane Slim Wyposażone Długi Puffy Spódnica suknia ślubna...

Imperium Sweetheart bez ramiączek z koronki Aplikacja Tulle plaży...
Sklep posiada też fajną ofertę sukien na specjalne okazje 

3 Comments

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.