Monday, February 22, 2016

Minimalizm od Westwing

dom

Dom dla każdego człowieka jest sprawą najważniejszą, gdyż nie tylko daje nam schronienie, ale również buduje nasze życie osobiste i rodzinne. Każdy dorosły pamięta swój rodzinny dom. Będąc dorosłymi stwarzamy swój własny dom, swoje własne miejsce na ziemi. Zastanawiamy się nad jego stylem, wyposażeniem. Wielu przy aranżacji własnego domu, decyduje się wybrać MINIMALIZM. I to niekoniecznie dlatego, a przynajmniej nie zawsze dlatego, że brak nam środków. Ale również dlatego, iż taki styl wyposażenia domu, a nawet styl życia nam odpowiada. MINIMALIZM jest stylem opartym na wystroju wnętrza w sprzęt i przedmioty wyłącznie niezbędne do codziennego życia.  Aby stworzyć taki styl, jest mnóstwo poradników, stron które są temu poświęcone - Ja trafiłam na stronę westwing gdzie wprost oczarował mnie wystrój, sama planuję metamorfozę mojego mieszkania i bardzo chciałabym uzyskać taki efekt jak na poniższych zdjęciach. westwing-minimalizm (2)

westwing-minimalizm (5)-eko

westwing-minimalizm (3)

Na stronie Westwing znalazłam również wiele więcej inspiracji na wystrój wnętrz i wieloma jestem oczarowana - Jeżeli szukasz tak jak ja pomysłu na własny wystrój mieszkania zachęcam do odwiedzenia strony. 9 Comments

 1. Uwielbiam minimalizm. Pomijam kwestie sprzątania, bo łatwiej, ale przede wszystkim za wrażenie ciągłego porządku i dobrej organizacji.

  ReplyDelete
 2. Uwielbiam minimalizm we wszystkim❤️
  ____________________
  www.justynapolska.com
  Fashion&Beauty Expert

  ReplyDelete
 3. Minimalizm jest piękny. Sam w głowie mam wyobrażenie swojego przyszłego mieszkania. Minimalizm zdecydowanie będzie w nim rządził :)

  http://brewilokwencja.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Za jakiś czas będzie mi przyda mi się ta strona :)

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam minimalizm <3 Zaraz odwiedzę ta stronkę :D


  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Wnętrza harmonijne takie spokojne.. cudowne ;)

  ReplyDelete
 7. Ladna lazienka, wyglada jak pokoj :D Ale ja bym chciala betonowa lazienke, wiem ze brzmi dziwnie ale sa piekne dla mnie :)

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.