Sunday, September 4, 2016

04/09/2016

 Jedna jeszcze z letnich stylizacji - Ciepełka już coraz mniej, robiąc ten wpis i wyglądając za okno  mam już ochotę na ciepłe dzianinowe sweterki. W dzisiejszym poście nie tylko stylizacja ale też przydatne narzędzie do masażu twarzy i coś do łazienki. Jest to jedna z części zamówienia ze sklepu Sammydress - Torebka w odcieniu nude posłużyła mi do stylizacji. Lubię cieliste naturalne odcienie i to odzwierciedla dzisiejszy look na blogu. 

Torebka dostępna TUTAJ 
Szorty, buty oraz top - Sklep Dresslink 


Elektroniczna maszynka do twarzy z wymiennymi końcówkami to bardzo fajne i przydatne urządzenie które od jakiegoś czasu pokochałam - Lubię ją używać przede wszystkim do masażu twarzy, lecz ma ona jeszcze inne właściwości takie jak oczyszczanie skóry twarzy i usuwanie zaskórniaków - Ja głównie jak już wspomniałam używam jej do masażu który w wykonaniu z jej udziałem jest rewelacyjny. 

Maszynka dostępna TUTAJ 

Zasłony które zamówiłam nie zawisły jeszcze w łazience - czekają aż dotrze Pan złota rączka i zamocuje szynę do ich zamontowania - Myślę że dodadzą charakteru łazience, no ale na to muszę trochę poczeka. Tymczasem podrzucam zdjęcia sklepowe. 

Zasłon nr 1 

Zasłona nr 2 Zapraszam do Sammydress 

2 Comments

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.