Saturday, October 18, 2014

To Co Czytam Top Blog
Długie jesienne wieczory , pogoda daje wiele do życzenia , co robić gdy za oknem szaleje wichura . Czy w takie dni tylko usiąść i płakać ? nie szkoda na to czasu ja w taki dzień biorę się do czytania nie ważne co to jest gazeta, książka  czasami ; bo często ich nie kupuje nie po drodze mi  do sklepu z takimi artykułami, najbardziej lubię czytać pamiętniki , różne przemyślenia, opowiadania. Uwielbiam czytać o codziennym życiu , przemyśleniach wiersze oraz o miłości i różnych rozterkach te które opisują szczęśliwe dni i te pochmurne , tak bardzo dobrze  autorzy opisują swoje doświadczenia a czytając można w wyjątkowy sposób poczuć to o czym oni piszą w doskonały sposób wyobrazić sobie całą sytuacje . Czytam zarówno to co jest pisane prawdziwym życiem jak i to co pisze wyobraźnia . A oto parę z nich które czytam dość często;


1 . Coś dla duszy

2  .Jessika Chińcza

3  . Pamiętnik Gabi

 4 . Piaskownica wspomnień

5 .Pamiętnik Emigrantki

6 . Z pamiętnik książkoholika

7  . Czytelnia książkoholika

8 . Refleksyjna

9 . Życiowa droga

10 . Ja żona


3 Comments

 1. Ja również uwielbiam czytać. Wieczorami warto zapalić sobie świeczkę, puścić jakąc kojącą muzyczkę, i usiąść do lektury z ciepłym napojem :)
  Szkoda tylko, że książki tak szybko sie kończą prawda? Na szczęście mamy ich jeszcze pod dostatkiem, ale niebawem może ich zabraknąć, więc korzystajmy póki możemy! :)
  Powodzenia i pozdrawiam :]
  www.acratello.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Dziękuję za to wyróżnienie, cieszę się, że moje wpisy pomagają Ci się oderwać od problemów, rzeczywistości :)

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.