Wednesday, October 15, 2014

Zdjęcia na bloga
Pytanie dość często zadawane jak w tytule z kąt brać zdjęcia żeby potem nie mieć problemów z tego powodu że zdjęcie wykorzystane w blogu jest czyjąś własnością i z tego tytułu dochodzi swoich praw. Może być tak że autor danej fotografii poprosi cię tylko o jego usunięcie i to jest najlepsze co może spotkać cię w takiej sytuacji przeprosisz , usuniesz i sprawa załatwiona . ale co gdy bez żadnego ostrzeżenia dostaniesz powiadomienie z sądu lub kare finansową do zapłaty i chociaż nie zarabiałeś na blogu to i tak będziesz pociągniętym do odpowiedzialności .
Jest wiele możliwości żeby zrobić to legalnie i nie ponieść za to żadnych konsekwencji i co za tym idzie po nocach się nie martwić że może jutro ktoś będzie chciał zadość uczynienia . Z tond możesz brać zdjęcia jeśli nie masz własnych do swojej notki :

http://publicdomainpictures.net/

http://www.freedigitalphotos.net/

https://unsplash.com/

http://pixabay.com/

http://www.freepixels.com/

https://www.flickr.com/

http://creativecommons.org/Oczywiście możliwości jest więcej , ja wymieniłam te z których sama korzystam i te które najlepiej mi odpowiadają znajduje się tam mnóstwo zdjęć także z pewnością wybierzesz coś dla siebie i będziesz zadowolony .
Jeżeli znacie coś godnego polecenia chętnie tu dopisze i skorzystam tak więc dajcie znać z kąt wy bierzecie fotki na swojego bloga .


1 Comments

  1. oo przyda się , dziękuje ! :p pozdraawiam ;*

    ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.