Monday, May 18, 2015

Konto Facebook Przepadło ....Spotkała mnie dziś nie miała sytuacja - logując się na konto Facebook okazało się że przepadło. Staram się o odzyskanie lecz nie wiem czy to coś da :( Mam nadzieje że tak. Wiem że jedna z Blogowiczek która jest w śród mojej listy czytelniczej miała taką sytuację, lecz nie mogę sobie przypomnieć która - szkoda bo chętnie powróciłabym do jej artykułu. W każdym bądź razie pomyślałam że muszę was o tym powiadomić - o tej sytuacji, ponieważ ja nie znikam z blogosfery i nic nie usuwam na Facebook miałam kontakt z wieloma osobami i dużo osób do mnie pisało, tak więc jeżeli ktokolwiek będzie szukał ze mną kontaktu to bardzo proszę pisać na email podany w zakładce "Kontakt + Współpraca"Sytuacja bardzo mnie zasmuciła a jednocześnie oburzyła, ponieważ istnieje wiele kont naruszających nie jedne prawa ( nie będę wymieniać jakie, pewnie i tak wiecie co mam na myśli) i one są, istnieją oraz funkcjonują - no ale cóż, mam jedynie nadzieje że szybko powróci moje konto. A Wy co byście zrobiły w takiej sytuacji ?
Czy byście utworzyły nowe konto ? 
A może zrezygnowały z Facebooka ?

18 Comments

 1. Z poprzednim kontem na fb zrobili mi to samo - przepadło razem z kontaktami ... Długie włosy miała podobną sytuację.
  Bardzo mi przykro ... Wiem jakie to uczucie :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jest oburzające - napisałam Fb długą litanie z moim przemyśleniem co sądzę w tym temacie oraz poprosiłam o odzyskanie konta. Na FB miałam najnormalniejsze posty związane z blogiem - żadnych wulgaryzmów nie używałam.
   Zobaczę co wyniknie z mojej prośby. Zastanawiam się nad otwarciem samego fanpage - lecz no nie wiem, sam fanpag nie pozwala na udzielanie się w grupach i udostępnianie tam postów.

   Odzyskałaś swoje poprzednie konto, czy otworzyłaś nowe ?

   Delete
  2. Ja do nich też napisałam, ale nikt nie odpisał ...
   Z pierwszego konta zrobili mi stronę na którą przenieśli znajomych jako lubiących stronę, bo nie miałam imienia i nazwiska wpisanego. Założyłam drugie konto już imienne z tym, że podałam nazwisko po ojcu i gdzieś chyba wyłapali to, bo musiałam potwierdzić zdjęciem z dowodu osobistego, że ja to ja i wtedy zmienili na moje nazwisko. Od tego momentu (odpukać) mam z nimi spokój.
   Załóż nowe konto normalnie z imieniem i nazwiskiem, a ja poddaję Cię do grup i spróbujemy razem zebrać Twoich lubisiów :)

   Delete
  3. Dziękuje za twoją odpowiedź . Założyłam nowe konto z moim imieniem i nazwiskiem - na email podsyłam ci link.

   Z tym FB to dla mnie duża strata bo miałam w znajomych ponad 500 osób oraz na stronie około 450 like :(

   Delete
  4. Ogólnie konto założyłam już wczoraj po napisaniu tego posta i zastanawiałam się czy na nim działać , aż do twojego komentarza nie widziałam - :)

   Delete
 2. Uuu bardzo mi przykro kochana. Trzyma kciuki , że wszystko da się odkręcić :)

  Pozdrawiam
  Zocha :)

  ReplyDelete
 3. To przykre co ten fb robi. Jeśli już takie rzeczy robi powinien napisać informację z jakiego powodu i w ogóle.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie dostałam nawet upomnienia - byłam bardzo zaskoczona gdy chciałam się zalogować :(

   Delete
 4. Miałam to samo - najpewniej ktoś Ciebie zgłosił. Ja musiałam dowód wysłać :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Również wysłałam do nich dowód , czekam na odp zwrotną - jest cisza. A przywrócili ci konto, czy te co masz to jest nowe ?.

   Nie wiem poco ktoś miałby mnie zgłaszać - Fb zepsuło mi noc i cały dzień Ach...

   Delete
 5. Strasznie mi przykro z tego powodu. Trzymaj się !!!

  ReplyDelete
 6. Niezbyt przyjemna sytuacja. Z tego co wiem Banshee też miała taką sytuację ale udało jej się konto odzyskać, więc mam nadzieję że Tobie też się uda.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Właśnie dostałam od nich email : w którym napisali że imię w dowodzie się nie zgadza z tym które miałam na koncie oraz zdjęcie nie te - Pisząc prośbę napisałam im iż posługiwałam się imieniem mojego bloga i nazwą jego - w dowodzie zgadza się data urodzenia odpowiadająca profilowi. Nie sądzę by każda osoba mająca FB posługiwała się zdjęciem z dowodu a co do naszych kont blogerskich tooo (nie wiem , może przesadzam ) ale z tych które znałam i widywałam to na moje z 75 % posługiwało się jakimś pseudonimem.

   Delete
  2. Odwołałam się jeszcze raz....

   Delete
  3. Odwołuj się. Mam nadzieję że Ci się uda wszystko załatwić pozytywnie ;) Trzymam kciuki ;)

   Delete
 7. Udało mi się odzyskać Fanpag a profil mają zamienić również w stronę i połączyć z Fanpage :):):)

  ReplyDelete
 8. Mi się jeszcze to nie zdarzyło.

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.