Wednesday, June 24, 2015

Wspomnienia


Piękne chwile, które pozostają w naszej pamięci są czymś niezwykłym. Możemy się nimi dzielić z każdym lub zatrzymać dla siebie w sekrecie. Mogą niezwykle rozweselić bądź wprowadzić w stan zadumy, zamyślenia. Miłe wspomnienia warto pielęgnować. Można nawet je zapisać w zwykłym notatniku, kalendarzu albo w pamiętniku. Czasem dotyczą ukochanej osoby, miłości życia, rodziny, bliskich lub przyjaciół.
Magia wspomnień polega na tym, że potrafią z nami pozostać do końca życia i są w stu procentach niepowtarzalne. Nie są tak ulotne jak potrafi być sama przyjaźń. Warto cieszyć się każdą chwilą dającą nam szczęście, radość lub inne pozytywne emocje. Jest to ważne dla każdego z nas.
Piękne wspomnienia mogą nam dać również zachowane pamiątki, istotne prezenty, rzeczy utożsamiane z konkretną chwilą, osobą.
Warto wracać czasami do miejsc, które kojarzą nam się z czymś co tam kiedyś się wydarzyło pozytywnego, miłego, wartego utrwalenia. Odnawiajmy nasze wspomnienia oraz twórzmy nowe. Niech cieszą nas do końca życia!

Małymi kroczkami zbliża się koniec czerwca a pogoda jest bardzo rozkapryszona. Zimno, wietrznie i pada co jakiś czas. Rok temu już byłam pięknie opalona w tym roku nie zdołałam skorzystać z zaledwie kilku słonecznych dni by choć troszkę załapać promieni słonecznych. 

Płaszczyk - NN
Buty - NN
Spodnie - Kiwi Fashion
Bluzka - Hennes Collection
Okulary - CNDirect

13 Comments

 1. Dobrze napisane :)
  Też uważam, że czasem warto wracać do wspomnień :)

  Mój blog-klik

  ReplyDelete
 2. Zgadzam się z Tobą, że trzeba pielęgnować miłe wspomnienia. Zdecydowanie wprowadza to w dobry nastrój i sprawia, że jesteśmy wdzięczni za to co było :).

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam wspominać różne rzeczy :) Im starsza jestem tym bardziej łapię się na tym,że wracam do przeżyć sprzed jakiegoś czasu.
  Co do pogody to w Holandii również nadal jest kiepsko w tym roku. Byliśmy zaledwie 2-3 razy nad morzem,a w zeszłym roku z kilkanaście razy opalałam się już w wiosną....
  Pozdrawiam serdecznie :*

  ReplyDelete
 4. Very cool jacket. I followed you on GFC

  Deedee

  http://madeupgirl-madeupgirl.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Śliczna stylizacja! Płaszczyk jest mega.

  ReplyDelete
 6. fajny plaszczyk!
  http://zielonoma.blogspot.it/2015/06/kimono-na-dwa-sposoby.html

  ReplyDelete
 7. płaszczyk boski. <3

  ReplyDelete
 8. płaszczyk jest swietny
  http://happinessismytarget.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Ale śliczne zdj ;D

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. A już myślałam, że tylko u mnie panuje taka zła pogoda... Płaszczyk bardzo fajny :)

  conowegoumarty.blogspot.com

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.