Sunday, December 13, 2015

Co mam, czego chcę - Moje urodzinyDziś jest 13 grudnia, dokładnie 29 lat temu się urodziłam - Jestem o kolejny rok starsza - Tak a dopiero chwilę temu kończyłam 19 lat - Chwilę temu !!! 10 lat minęło nie wiem nawet kiedy - Czas mija a ja czuję jakby to miało miejsce całkiem nie dawno, 29 lat to nawet sporo ale nie wystarczająco tyle by myśleć że już mnie nic nie czeka - Na wiele rzeczy jest zdecydowanie za wcześnie :) 

Jestem optymistycznie nastawiona do siebie i świata - Nie przejmuję się że już tyle lat minęło, może zacznę się przejmować gdy skończę 30 ale do tego czasu calutki okrągły rok przede mną :) 

Czego sobie życzę w dniu urodzin 

Szczęście i miłość już mam ..... Więc życzę sobie by trwało wiecznie :) 

zdjęcie zrobione przed założeniem bloga - około 2 lata temu ...

Moim szczęściem i wielką bezgraniczną miłością jest mój synek którego baaardzo kocham <3 Czego sobie życzę teraz - niech pomyślę 
Mam wiele marzeń tych mniej i bardziej ważnych - Staram się je spełniać tak by później niczego nie żałować - by kiedy osiągnę jesień w swoim życiu nie zasiąść w fotelu i wyliczać rzeczy których nie zrobiłam - Mam nadzieje że gdy nadejdzie ten czas usiądę z uśmiechem i będę zadowolona w pełni ze swojego życia. 


Moim marzeniem jest podróż do Paryża - Kiedyś je spełnię ...Prócz podróży do Paryża mam jeszcze kilka innych marzeń które zachowam w tajemnicy ....


Kochani dziękuje Wam bardzo serdecznie za pamięć i życzenia na Facebooku 

8 Comments

 1. A my dziekujemy ze chce ci sie dla nas pisac i robic takie ladne zdjecia z twoim udzialem :* jeszcze raz wszystkiego naj :)

  ReplyDelete
 2. Serdeczne życzenia oby te wszystkie marzenia się spełniły!!! :) Wyglądasz cudownie i niech żyje rocznik 1986 :) Czarnobyl górą :P A do Paryża i ja się wybieram hihi więc może niebawem się spotkamy :)))

  ReplyDelete
 3. Wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń :)

  ReplyDelete
 4. Wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń - wszystkich nawet tym najdrobniejszych ! :)

  ReplyDelete
 5. Życzę spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego :)

  I przy okazji zapraszam do siebie, http://allifee.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Moim marzeniem równiez jest podróż do Paryża! Spełnienia marzeń i dużo miłosci <3

  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Wszystkiego dobrego. I zazdroszczę urodzinowego optymizmu. Mnie zawsze bierze straszna melancholia za każdym razem kiedy zmienia się kod kreskowy ;)

  ReplyDelete
 8. mam nadzieję że Twoje marzenie o wyjeździe się spełni

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.