Tuesday, December 30, 2014

Nowy Rok Czas Postanowień


Jak co roku w sylwestra postanawiamy sobie że zmienimy coś w swoim życiu. Bardzo często kończy się to na obietnicach. Dlaczego tak się dzieje ? Co zrobić, by udało się je zrealizować ?


Nowy rok to mobilizacja by zmienić coś w swoim życiu osobistym, nabieramy na nowo chęci w pewnym sensie motywujemy się do działania. Jak to zwykle bywa, kolejne dni stycznia są nadal tak samo trudne  do przezwyciężenia, że zwykle po pierwszej porażce się poddajemy. Uznajemy że i tak się już nie udało dotrzymać postanowienia. Duże znaczenie też ma, ile sobie postanowimy-nie warto postanawiać sobie wszystkiego na raz, bo będzie ciężko w realizacji.


Jak zrealizować postanowienia noworoczne ? 

Najważniejsze to nie poddawać się po pierwszej porażce, jeżeli dziś się nie udało próbować dalej aż do skutku-aż w końcu się uda. Wszystko co sobie postanowimy, można zrealizować i nie liczą się małe porażki po drodze a fakt, że w końcu się do tego doszło własnymi siłami i wytrwałością w postanowieniu.


Moje postanowienie noworoczne to "Nie będę rezygnować ze swoich postanowień" Nie dam się po pierwszej, nie udanej próbie. 


A wy jakie macie postanowienia noworoczne? Macie sprawdzony sposób by je zrealizować ?

1 Comments

  1. Mam postanowienia noworoczne, a nawet 18! Mam nadzieję, że nie zabraknie mi chęci po pierwszym miesiącu i dotrwam do grudnia realizując je. Tobie także życzę powodzenia w spełnianiu postanowień na 2015 rok. Dziękuję za obserwację, dużo dla mnie to znaczy! ♥
    mycrazytwistedworld.blogspot.com

    ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.