Monday, December 29, 2014

PP (SalesMedia)
O zarabianiu w internecie i rejestrowaniu się w programach partnerskich można powiedzieć wiele, czy zarobienie w PP jest możliwe po przez polecanie usług na swoim portalu społecznościowym/ blogu? Tak o ile miejsce w którym polecacie daną usługę ma spory ruch, wtedy więcej osób może zainteresować się usługą dzięki tobie.

Takich programów partnerskich w internecie jest całe mnóstwo, wystarczy wpisać w przeglądarkę +Google i wyświetli się cała lista. Lecz wielkim błędem jest się rejestrować wszędzie pojedynczo, ponieważ potem gdy już się jest w kilku / kilkudziesięciu PP to nie sposób wszystkich zapamiętać.

Najlepszym programem partnerskim jest SalesMedia w którym rejestrujesz się raz i masz dostęp do wielu kategorii i programów partnerskich, wszystko jest w jednym miejscu, wystarczy że zalogujesz się do swojego panelu i gotowe. 

Jeżeli szukasz właśnie PP który pasowałby do twojego bloga, to SalesMedia  jest właśnie dla ciebie ponieważ oferty można dopasować do każdego bloga o różnej kategorii bez wyjątku. 

Rejestrując się przez moje hiperłącze nie jesteś moim poleconym, więc ja na tym nic nie zarobie a ty nie musisz się martwić że napisałam to tylko dlatego, żeby kogoś naciągnąć na zapisanie się.

Mam nadzieje, że ten PP przyda wam się w zwiększeniu przychodów ze swoich blogów. Jeżeli i wy znacie PP który warto polecić, dajcie znać w komentarzach.6 Comments

 1. Ciekawy system partnerski...przyjrzałem się mu.. i zacznę z niego korzystać ...dzięki za "wygrzebanie" go wśród wielu :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Proszę bardzo , tak jest bardzo ciekawy i ma wiele możliwości :)

   Delete
 2. poruszasz znowu bardzo ciekawy temat :) nie wiedziałam że na blogowaniu takim normalnym a nie medialnym można zarobić

  ReplyDelete
  Replies
  1. Można- jest na to wiele metod, między innymi ten program który można wykorzystać na wiele sposobów . Pozdrawiam .

   Delete
 3. hmm nie słyszałam wcześniej o tej stronie. Czy jest to darmowe na czym dokładnie polega jeśli możesz opisać?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak jest to PP darmowy , rejestrując się w panelu masz wiele możliwości polecasz sklepy internetowe , różne produkty masz do dyspozycji banery i linki trakcyjne dzięki którym wchodzący na daną stronę / usługę jest twoim poleconym i masz naliczaną prowizję od jego np;zakupu / można np; napisać post o ubrankach dla dzieci ze sklepu powiedzmy 5-10-15 i dzięki temu masz pomysł na wpis a na dodatek jeżeli ktoś zrobi jakiś zakup to masz naliczoną prowizje , jest też wiele innych ofert wystarczy wybrać coś dla siebie jest około 100 sklepów / usług jest w czym wybierać.

   Delete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.