Sunday, February 22, 2015

Porównywarka Zarobków

Z natury jestem bardzo ciekawska - interesuje się wieloma rzeczami i lubię dużo wiedzieć - taka moja wada a może zaleta ( różnie można zinterpretować:) Wpadłam dziś na stronę, gdzie można się dowiedzieć o zarobkach innych na podobnym stanowisku. Podeszłam do tego bez większego entuzjazmu - mówię sobie " co mi tam, sprawdzę co w trawie piszczy " i dowiedziałam się parę przydatnych rzeczy. 


Porównywarka zarobków to fajne narzędzie gdzie można porównać swoje zarobki z innymi na podobnym stanowisku - blogerzy też mogą porównać swoje zarobki / wystarczy wpisać nazwę stanowiska np ; blogger i dalej według instrukcji.

Ja chociaż jak już wspomniałam że jestem ciekawska itp - to najzwyczajniej w świecie uważam że pytanie " Ile zarabiasz?" jest trochę krępujące. Nie każdy lubi otwarcie mówić o tym ile zarabia, dlaczego tak mało - bądź dużo, jest to ciąg pytań które mogą być po prostu nie wygodne. Dlatego też porównywarka jest ogólnie dobrym narzędziem, gdzie bez zbędnych pytań można dowiedzieć się kto ile zarabia na danym stanowisku. 
Czy korzystałaś / eś już z porównywarki zarobków2 Comments

  1. Bardzo przydatne. Na pewno skorzystam jak będę wybierać kierunek studiów ;)
    Zapraszam do siebie,
    http://worldofbookss.blog.pl/

    ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.