Sunday, January 3, 2016

Cashmere baza pod cienie z cieniami Bell double spark

Nigdy wcześniej nie stosowałam bazy pod cienie, raczej nie wierzyłam w trwałość takich kosmetyków - Po użyciu bazy pod cienie Cashmere zostałam miło zaskoczona już na samym początku gdy na bazę nałożyłam cienie Bell ( same cienie z Bell są dobre i jak za tą cenę sprawdzają się znakomicie to w połączeniu z bazą efekt z ich zastosowaniem jest rewelacyjny )  - Baza pięknie uwydatniła kolor cienia. Cashmere baza pod cienie  to świetne rozwiązanie na długo utrzymujący się makijaż oka  - Cienie nałożone na bazę bez żadnych zmian utrzymują się do 15 godzin i makijaż oka wygląda świeżo niemalże jak zaraz po jego wykonaniu. 

Tak jak już wspomniałam, nigdy wcześniej nie stosowałam, ale teraz już wiem że z pewnością będę stosowała przy każdym makijażu ponieważ wprost się zakochałam w efekcie który otrzymuję za każdym razem. 

Baza  Cashmere jest cielistego koloru i delikatnej kremowej konsystencji, bardzo prosto się ją używa -  dobrze się rozprowadza,lekko rozświetla powiekę. Uważam, że jest to bardzo dobry kosmetyk. 

Informacje zawarte na opakowaniu 

- Przedłuża trwałość makijażu oka, aż do 15 godzin. 
-Wygładza skórę powiek i wyrównuje ich koloryt. 
-Ułatwia rozprowadzanie cieni i kredek oraz zapobiega ich osypywaniu się i rolowaniu w załamaniach powiek. Intensyfikuje kolor. 

Zdecydowanie zgadzam się z każdym z wymienionych podpunktów zawartych w informacji na opakowaniu i zaliczam je do samych plusów bazy pod cienie Cashmere . Baza pod cienie towarzyszy mi przy każdym makijażu od ponad dwóch tygodni i jestem z niej bardzo zadowolona. Pierwsze zdjęcie zrobione tuż po wykonaniu makijażu - Drugie zdjęcie zrobione po około 12 godzinach z makijażem tuż przed jego zmyciem. Efekt jest praktycznie bez zmian, minimalnie roztarła mi się nałożona kredka lecz mogło być to wynikiem częstego pocierania oczu siedząc przed komputerem - Chciałam wytrzymać do 15 godzin by zrobić drugie zdjęcie z makijażem lecz chęć położenia się do łóżka była zbyt ogromna :)Na bazę nałożyłam moje ulubione zestawienie cieni Bell double spark


Bazę pod cienie miałam przyjemność poznać dzięki stronie CashmereCzy podoba Wam się uzyskany efekt ?

6 Comments

 1. Uwielbiam tę bazę
  Nie umiem robić zdjeć makijażu
  Wczoraj zrobiłam świetny fioletowy make-up, a robiąc zdjęcia wyszedł mi jakis wyblakły i zupełnie nie to

  ReplyDelete
 2. Moze zainwestuje w jakas baze zeby sprawdzic czy mi tez sie spodoba :P

  ReplyDelete
 3. Ja zupełnie jej nie znam - muszę to zmienić :)

  ReplyDelete
 4. Nie używam cieni, więc i baz do nich kompletnie nie znam :P

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.