Monday, January 25, 2016

Szczotka prostująca włosy & Olaf z Wholesalebuying


Moje zamówienie z Wholesalebuying to szczotka prostująca włosy oraz bałwanek Olaf dla młodego. Szczotkę wypróbowałam tak na szybko przed wyjściem - Dała ona radę z wyprostowaniem moich włosów - nie były one jednak tak proste jak po użyciu prostownicy. Jestem zadowolona z tego iż czesząc nią włosy mogłam je ułożyć tak by były one uniesione, szczotka świetnie się sprawdziła przy ogarnięciu włosów na szybko przed wyjściem. 

Zalety szczotki prostującej 

+ prosta w użyciu 
+ Szybki efekt poskromienia włosów 

Wady

- Ciężka 
- Twarda 

Szczotka podczas czesania ciągnie włosy, ale z tym sobie poradziłam - przed jej użyciem należy porządnie je rozczesać i najlepiej czesać je szczotką z drugiej strony podtrzymywać ręką. Każde włosy są inne, moje są aktualnie bardzo wymagające więc efekt ciągnięcia włosa może być właśnie tym powodem. Przy zdrowych włosach nie powinno być takiego efektu, więc nie zaliczam tego do ostatecznych wad.  Niestety w dzisiejszym poście nie pokażę Wam jak wyglądają włosy po jej zastosowaniu ponieważ ja użyłam ją tylko raz wypróbowując przed wyjściem z domu i nie zrobiłam zdjęć a niestety mój mały rozrabiaka mi uszkodził kabel i muszę go wymienić. Po wymianie kabla efekt pokaże Wam na Facebooku. 

Olaf to ulubieniec z bajki  młodego i gdy go zobaczył bardzo się ucieszył a teraz towarzyszy mu podczas snu. Bałwanek jest mięciutki i przytulny, lubimy go bardzo :) 

Szczotka dostępna TUTAJ 

Bałwan dostępny TUTAJ 


Zapraszam do Wholesalebuying  


6 Comments

 1. Fajny ten Olaf. Chyba go zamówię dla mojego siostrzeńca;)

  ReplyDelete
 2. Też zamówiłam jakąś szczotkę, chyba dziś dotrze.

  ReplyDelete
 3. Ja w sumie mam proste włosy ;) Choć czasem fajna prostownica by sie przydała ;)
  Poklikane

  ReplyDelete
 4. Muszę zamówić tą szczotkę bo słyszałam o niej wiele dobrego :)
  Kliknęłam :)
  Mam ogromną prośbę, mogłabyś kliknąć w linki ostatnim poście ? http://wildstrawberryand.blogspot.com/2016/01/dresslink-wishlist.html byłabym bardzo wdzięczna :)

  ReplyDelete
 5. Szczotka raczej nie dla mnie, ale bałwan fajny :D

  ReplyDelete
 6. Tez bym spala z takim Olafem :P

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.