Monday, December 29, 2014

Reklama Media Expert z Eweliną Lisowską


Telewidzowie zmęczeni reklamą Media Expert - w internecie krytyka i parodie wideo związane właśnie z tą reklamą - " Włączamy niskie ceny " 


Reklama jest emitowana tak często że sklep który jest reklamowany zdobył wielu wrogów. Powstał  FANPAGE na którym ludzie wypowiadają się niesympatycznie o reklamie i samym sklepie. Twierdzą że przez tak częstą emisje reklamy - delikatnie mówiąc, będą omijać sklep szerokim łukiem. Niektórzy żądają zdjęcia reklamy z anteny telewizyjnej o czym możecie się przekonać TU. W ostatnich dniach powstały śmieszne parodie wideo, oraz memy, które w szybkim tempie zdobywają nowych zwolenników. Fanpage "Rzygam reklamą Media Expert" liczy sobie 35200 kliknięć 'Lubie to' które uzyskał w bardzo krótkim czasie - liczba kliknięć cały czas rośnie w bardzo szybkim tempie.


A co wy sądzicie o tej reklamie, czy ta reklama was irytuje ??? Co najbardziej wam się w niej nie podoba ??? A może jest w porządku, tylko inni się czepiają???


4 Comments

 1. Replies
  1. Ja osobiście też nie mam nic do reklamy a nawet śmieszy mnie ona ponieważ mój maluszek świetnie ją naśladuje i wywołuje ona uśmiech na mojej twarzy , interesuje mnie to dla czego - prócz tego że bardzo często ją puszczają napotkała się z taką krytyką która jest upubliczniana na fanpage .

   Delete
 2. nic do nij nie mam, ale ostatnio tak często jest wyświetlana że mnie już nudzi.

  ReplyDelete
 3. też tak myślę, że co za dużo to nie zdrowo. Melodia była fajna, ale już "przejadła" mi się
  Zapraszam na mój blog - klik!!! ;)

  ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.