Friday, November 7, 2014

Twoja krew ratuje życieNa całym świecie wciąż dochodzi do wypadków , walczy się z różnymi chorobami i niestety jest to nieunikniona część życia , coś co może przydarzyć się każdemu w najmniej oczekiwanej chwili .
Nasza krew  , jest drogocennym lekiem dla potrzebującego jej , takim którego nie da się w żaden sposób wyprodukować za żadne pieniądze . Oddanie krwi nic nas nie kosztuje , ale za to możesz w ten sposób uratować czyjeś życie , dać nadzieje na wyzdrowienie choremu . Jeżeli masz 18-65 lat, idź i sprawdź czy możesz zostać dawcą  , taki mały krok dla ciebie a tak wielka szansa dla osoby która jej potrzebuje .

 Ja jestem dawcą krwi , bardzo cieszy mnie to , że w jakiś sposób mogę zrobić coś dobrego , daje mi to wielką satysfakcję że mogę komuś dać szanse na nowe życie . A przede wszystkim , nie wiem co czeka mnie w życiu , lub osoby które są dla mnie ważne ,ty też tego nie wiesz, może też kiedyś będę potrzebowała takiej pomocy i będę musiała o nią prosić a może ty będziesz jej potrzebował/a . A póki co , czuje się szczęśliwa że pomagam innym...Warto pomagać , to sprawia że człowiek staje się lepszy , zbliża do ludzi . Odkryj w sobie radość dzielenia się , to wielka wartość i nadzieja , czyjaś nadzieja na kolejne dni , miesiące , lata ...                                  ZOBACZ GDZIE MOŻNA ODDAĆ KREW3 Comments

  1. Też jestem dawcą krwi i figuruję w bazie dawców szpiku, a w portfelu nasze oświadczenie woli :) Napisałam nawet wiersz o oddawaniu krwi Coś dla duszy...: Krew :)

    ReplyDelete
  2. Ja niestety nie nadaję się na dawcę krwi :(

    ReplyDelete
  3. Ja tam na pewno kiedyś oddam, no oczywiście gdy już skończę osiemnastkę (no, i zacznę ważyć tyle, ile powinnam). Szklanka krwi różnicy mi wielkiej nie zrobi, a mogę uratować czyjeś życie. No, i słyszałam, że dostaje się czekoladę. C:

    ReplyDelete

Dziękuję za poświęcony czas i komentarz :)
Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj!
Komentarze wulgarne i spamowe nie będą akceptowane.